Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mr.HighWeed ODPALONY
Typ jest chory psychicznie cisne go caly serwer ze ma haki i zeby poszedł sie poskarżyć i nagle daje mi bana jak ja nawet na mikro nie mowilem tylko na tsie z ziomkiem siedze ale dla neigo ciagle obrażam i klnę śmiech na sali zróbcie cos z nim bo jest jak rak nie da sie z nim zyc
prosze o zdjecie bana xD
Odpowiedz
Potwierdzam czlowieka ktory założył ten temat w 100 % bylem swiadkiem calej sytuacji co ten typ wyprawia nie miesci w glowie na speed hacku lata po mapie i jeszcze bany ludzia rozdaje jak ktos mu cos powie nie mam pytan
Odpowiedz
Po prostu lata na speed hacku nic 

nie robi tylko zglasza  :@
Odpowiedz
Zerkniemy dzis w logi, jesli bedzie cos niecenzuralnego przy ktoryms z udzielajacych sie tutaj nickow osobiscie wlepie bana na tydzien. Za perfidne oskarzenia o speed hack juz powinienem utemperowac, bo komus sie najwyrazniej nudzi. Przez to przejrzalem niepotrzebnie demo zamiast w spokoju odpoczywac po pracy. Jesli jakiemus dzieciakowi strasznie sie nudzi i chce mi uprzykrzyc zycie to mu sie udalo. Malo tego - poprawnej polszczyzny niedobor straszny, interpukcji tym bardziej, ale ja Was polskiego uczyc nie zamierzam. Przy nastepnym odwolaniu z laski swojej prosze pisac mape i godzine, bo nie mam zamiaru sie domyslac. "Mordo..." - za brak kultury byles upominany niejednokrotnie, poza tym i w trakcie gry widac jak wol, ze admin przywoluje do porzadku, wiec gdyby znow sie okazalo, ze skarga z ksiezyca (BO DEMO CZYSTE!) to bede zly przez caly weekend... i kolejne bany nie beda na kilka minut, do godziny max. Osobiscie je poprzedluzam, bo braku kultury, cwaniactwa i klamstwa tolerowac nie zamierzam.
Odpowiedz
vipem tv oskarżanie kogoś bez dowodów nie jest mile widziane. Poza tym wytłumaczcie mi proszę dlaczego macie takie samo IP rejestracji z eszkere? Mam wrażenie, że robisz tutaj zamęt i spamujesz na forum. I proszę, zacznij używać przecinków bo ja nic nie rozumiem co wypisujesz.
[Obrazek: 76561197965190576.png][Obrazek: AddFriend.png]
An idea that is not dangerous is unworthy of being called an idea at all.
Odpowiedz
Speedhack ? Smile To nieźle, oczywiście posiadam Speed Hack, teleportuje się na spawn przeciwnika. Ha-ha Smile Śmiech na sali, Oskarżycie mnie jeszcze o to że się niby kręcę jak wiatrak ? Big Grin MisiaQ i Jaason spokojnie nie ma o co się denerwować, sprawdzać można w wolnym czasie. Smile

Jeśli chodzi o interpunkcje i ortografię naszych kolegów Smile To każdy ma prawo popełniać błędy.

Zauważyłem że Mordo... Jest problematycznym graczem, który na wszelkie powody próbuje mnie "udupić".

A teraz do konkretów, dostałeś bana za (Nie pierwszy raz) wulgarne słownictwo. Upomniałem Cię na poprzedniej mapie, za to że przeklinałeś poprzez mikrofon, od razu jak wlazłeś. Jak Cię upomniałem odpowiedziałeś grzecznie "Dobrze" (Bo byłem Tylko ja, Ty i malin), znowu gdy wlazłeś i zaczął mnie cisnąć jeden gracz, to pod jego presją zacząłeś również mnie obrażać, mapa de_mirage z czego dobrze pamiętam Smile

No więc teraz żeby nie psuć gry ludziom, bo gram z głową, to powiem Tylko że podejmę kroki, umilenia wam gry.
POZDRAWIAM Mr.HighWeed Smile
Graliśmy uczciwie. Ty oszukiwałeś, ja oszukiwałem - Wygrał lepszy”
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości