Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MORDO SIEDZĘ NA N+KACH
Cześć !

Chodzi o gracza MORDO SIEDZE NA N+KACH. Nie chciałem go banować z powodu że to stały gracz, a Tracenie takich graczy raczej nie jest fajne, prawda ? 

Dobra przejdę do sprawy o którą chodzi, gdy jestem na serwerze często "ciśnie" że jestem odpalony, nie mówię że oskarżanie jest złe, ale zacytuję jedną sytuację, która jest nagrana na demie i widać co napisał 

CYTUJĘ "zss, kur*o frajerze odpalony czekam Tylko aż zostaniesz wyje**** z administracji" (Oczywiście bez cenuzury)
Obrażał mnie wielokrotnie poprzez mikrofon. Do tego dziś obrażał kolegę Whatever, który jest wam znany @Jaason i @MisiaQ, bo z nim graliśmy. Kolega wysłał mi screeny na  Facebooku :Smile

Odnoszę się do was, ponieważ to jeden z stałych graczy, więc pozostawiam to starszej administracji :Smile

Dzięki ! Smile
Graliśmy uczciwie. Ty oszukiwałeś, ja oszukiwałem - Wygrał lepszy”
Odpowiedz
Proponuję wstępnie 1dniowego bana do czasu wyjaśnienia na forum. Jeśli sytuacja się powtórzy i wyjaśnienia będzie brak to ban na tydzień. Przy kolejnych podobnych wg mnie perm.

pzdr
Odpowiedz
Jestem jak najbardziej na tak Smile
Graliśmy uczciwie. Ty oszukiwałeś, ja oszukiwałem - Wygrał lepszy”
Odpowiedz
Obrażanie bez dowódów i w ogóle obrażanie jest słabe. Nie widzę problemu, niech nagra i rozpisze demko. Z chęcią się zapoznam.
[Obrazek: 76561197965190576.png][Obrazek: AddFriend.png]
An idea that is not dangerous is unworthy of being called an idea at all.
Odpowiedz
to ja mordo siedze na nkach . no to ladnie sie dzieje widze na tym serwerze to co pisze typ ktory zalozyl ten watek mija sie z prawda
i nie napisalem nic o administracji owszem pocisnelem zss bo trudno nie pocisnac typa ktory wie wszystko gdzie jestem nawet jak sie skitram na respie to on i tak wie gdzie jestem a moje agresywne zachowanie jest spowodowane tym ze jestem pewien ze leci na czitach z drugiego kompa wbilem na serwer na wh i sprawdzalem co robi ten zss progamer z wlaczonym wh biegalem po mapie i obserwowalem jego np ide na shifcie w jego strone a on juz mnie widzi i sie chowa ja naglepojde w prawo a on juz idzie na shifcie za mna ja np schowam sie za np za jakas skrzynka i widze ze idzie na shifcie i jak skanuje to tak ze odrazu bania leci malo tego chowajac sie na respie on biegnie z kosa i w momencie kiedy tylko sie lekko rusze on juz zmienia na bron a admini nic z tym nie robia a tylko misiq wejdzie na serwer to tamten juz zupelnie inaczej gra .. aa najlepsza akcja to byla jak sie schowalem a ten z drugiego konca mamy napisal mi zebym sie tam nie chowal bo zaraaz tam wpadnie i wskazal dokladne miejsce gdzie jestem. nie musze grac na tym serwie bo nie jestescie pepkiem swiata tylko krew czlowieka zalewa jak widze co sie wyprawia.. TYLE W TEMACIE ZANIM KOGOS ZBANUJECIE TO PIERW OGARNIJCIE DLACZEGO KTOS KOGOS NAWYZYWAL NIE POZDRAWIAM I JUZ NIE WBIJAM NA TEN FALSZWY SERWER I RANGAROK MASZ 200 PKT ZA PODPIERDOLENIE TYLKO SZKODA ZE SAM NIE JESTES BEZ WINY TRZYMAJ SIE NA KOMENDZIE CIEPLO BEZKRĘGOWCU
Odpowiedz
a i wiadomosc ta do zss o tym ze tylko czekam az go zbanuja byla po tym jak cocacola dostal bana na zawsze a lecial z takimi samymi statami jak zss progamer wiec pozdro
Odpowiedz
Skoro masz dowody to czemu się nimi nie podzielisz? Bo bez sensu tylko przekrzykiwać się nawzajem. Problem by się szybko rozwiązał.
Odpowiedz
Nawet jeżeli masz jakiekolwiek podejrzenia to wcale nie jest powodem do reagowania w podobny sposób. To jedynie oznaka słabości. Poza tym jeżeli masz (przynajmniej w swoim mniemaniu) 100% demo z odpałem i to STEAM'em to podsyłaj bez skrępowania. W ostateczności jest też taki serwis jak blacklisted.pl, tam wypowiadają się fachowcy i jeżeli na pewno czit to przy dobrych wiatrach takie konto mogą zablokować na VAC - z takim banem u nas nikt nie zagra. Próbuj! Nie poddawaj się! Ale obrażania jakiegokolwiek gracza u nas na serwerze (jakkolwiek odpalony by nie był) nie będziemy akceptować. Pzdr

edited: ban zdjęty
Odpowiedz
Jak ja nie ogarniam takich rzeczy jak demka nie wiem wogole o co chodzi A i po tym całym zajsciu zss exe progamer zmienił Nick na immortal.
Odpowiedz
Abstrahując od Ragnaroka, jeśli masz podejrzenie, że ktokolwiek czituje, zwłaszcza admin masz parę możliwości:
- zgłosić adminowi na serwerze, jeżeli to admin serwera to gdzieś wyżej ale..
- w tym wypadku dobrze jest zaopatrzeć się w podejrzane demko na którym widać danego gracza

Co mam na myśli pisząc demko:
przechodzisz na spect-a, przelączasz się na podejrzanego zawodnika i odpalasz konsolę i wpisujesz
Cytat:record nazwa_dema
to nagrywa Ci demko, jak chcesz skończyć nagrywanie wpisujesz:
Cytat:stop
i takie demko pakujesz zip-em i udostępniasz na forum.
Jeżeli czit jest oczywiste możesz się posłużyć też serwerowym HLTV, które jak się nie wykrzaczy też nagrywa, ale wszystko i nieco gorszej jakości niż demko nagrywane z reguły bezpośrednio graczowi. Wtedy wystarczy nawet, że podasz datę, godzinę, mapę. No i jest ograniczenie czasowe. Zdaje się demka HLTV znikają po tygodniu. W razie wątpliwości technicznych służę pomocą.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości