Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VIP
No siemka. !

Od niedawna często słyszę pytania typu : Będzie VIP ? Za ile VIP ? kiedy itp. itd.

Słyszałem że nie ma gotowego pluginu który będzie automatycznie doładowywać konto poprzez wpisanie kodu od gracza.  Chociaż myślę że jakby się dobrze poszukało to napewno jakiś się znajdzie ! :Big Grin

Jeśli chodzi o VIPA, co proponuje żeby w nim było ?

- Pokazywanie obrażeń zadanych jak i otrzymanych (Tzn, że cyferki które pokazują się po trafieniu przez gracza, przeciwnika. Wyłączyć dla graczy bo to zbyt ułatwia grę.)
- Podwójny skok.  (Podwójny skok  to napewno duże ułatwienie, które pozwala wejść na TXT. lecz poprostu jeśli admin przyłapie takiego VIPa, To go ukara, bo wprowadzanie zasad na pożądku dziennym to żaden wysiłek prawda ?)
- Darmowa kamizelka z hełmem
- Darmowe Granaty
- Darmowa amunicja.
- Wybór broni po 3 rundach.
- +20 HP na początku rundy.
Graliśmy uczciwie. Ty oszukiwałeś, ja oszukiwałem - Wygrał lepszy”
Odpowiedz
Na start trochę zahamuję Twoje zapędy. VIP na pewno będzie, ale nie na chwilę obecną. Jak widać nie mamy zbyt wielu slotów, co spowodowane jest liczbą odwiedzających graczy. Z czasem mamy nadzieję, że ta liczba się zwiększy, a co za tym idzie wzrośnie też ilość slotów + dojdzie VIP (może i jakiś darmowy po północy jeżeli obleganie serwera będzie na tyle duże). Jest sporo propozycji, nawet kilka wersji. Jednak żadna z nich nie będzie zawierać podwójnego skoku, ani tak wielkiego bonusu w postaci dodawanego HP - to już jednym słowem zbyt wielkie oszustwo w porównaniu do "zwykłych" graczy. Reszta prawdopodobnie zostanie uwzględniona. Jednak jak napisałem na początku najpierw muszą zostać spełnione wspomniane warunki oraz trzeba się uporać z dotychczasowymi błędami serwera.
Wszystko przed nami.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości